Ласкаво просимо

Ласкаво просимо на демонстраційну сторінку двигуна DataLife Engine. DataLife Engine — це багатокористувацький новинний двигун, який володіє великими функціональними можливостями. Двигун призначено, насамперед, для створення новинних блоґів і сайтів з великим інформаційним контекстом. Однак, він має велику кількість налаштувань, які дають змогу його використовувати практично для будь-яких цілей. Двигун можна інтегрувати практично в будь-який наявний дизайн і немає жодних обмежень щодо створення шаблонів для нього. Ще однією ключовою особливістю DataLife Engine є низьке навантаження на системні ресурси. Навіть з дуже великою аудиторією сайту, навантаження на сервер буде мінімальним і Ви не відчуватимете яких-небудь проблем з показом інформації. Двигун оптимізовано під пошукові системи. Про всі функціональні особливості Ви зможете прочитати на нашій сторінці.

Обговорення скрипта з усіх запитань ведеться тут. Також там Ви зможете отримати оперативну допомогу.
Докладніше

Придбання та оплата скрипта

Шановні веб-майстри. Хочемо для Вас зробити невелике доповнення. Перш ніж звернутися з яким-небудь запитанням у службу підтримки скрипта, переконайтеся, що Ви ретельно прочитали документацію скрипта і не знайшли там для Вас потрібної відповіді. Ми залишаємо за собою право ігнорувати запитання, які надходять до нас від користувачів, що використовують некомерційну версію скрипта або з ліцензією без служби технічної підтримки. Ви можете придбати один із двох типів ліцензії на DataLife Engine за Вашим бажанням:

- Базова ліцензія. З придбанням цієї ліцензії, Ви також отримуєте можливість отримання безкоштовно нових версій скрипта впродовж одного року.

- Розширена ліцензія. З придбанням цієї ліцензії, Ви отримуєте все, що містить базова ліцензія, а також додатково службу технічної підтримки скрипта і дозвіл на зняття копірайтів на скрипт з частини користувача (видимої для звичайних відвідувачів сайту).

Термін дії ліцензії становить 1 рік, упродовж якого Ви безкоштовно отримуватимете всі наступні версії скрипта й оновлення, а у випадку придбання розширеної ліцензії, і техпідтримку. Після завершення терміну ліцензії, Ви можете її продовжити або довічно використовувати безкоштовно актуальну на той час версію скрипта.

Про оплату скрипта Ви можете прочитати на https://dle-news.ru/price.html

Пам’ятайте, що ліцензія видається лише на один домен (проект) і не може використовуватися на інших сайтах. Також заборонено передавання вашого файлу ліцензії третім особам.

З повагою,

SoftNews Media Group
Докладніше

Здійснення технічної підтримки скрипта

Технічна підтримка скрипта здійснюється силами форуму підтримки, а також за допомогою е-пошти. У міру надходження питань, які у Вас виникли, ми стараємося відповісти на всі Ваші запити, але у зв’язку з великою кількістю відвідувачів, це не завжди є можливим. Тому гарантована технічна підтримка надається лише користувачам, які придбали розширену ліцензію на скрипт.

Послуги з технічної підтримки скрипта містять у собі:

1. Пріоритетне отримання відповіді на запитання, що ставлять користувачі, які вперше зіткнулися зі скриптом і, звичайно, які не знають усіх нюансів роботи скрипта. До компетенції служби підтримки відноситься лише допомога з безпосередніми збоями самого скрипта. У випадку, якщо причиною некоректної роботи скрипта став Ваш шаблон, який не відповідає вимогам скрипта, у підтримці Вам може бути відмовлено.

2. Також Ви отримуєте можливість одноразового встановлення скрипта на Ваш сервер, зокрема його налаштування до повної працездатності із врахуванням поточних налаштувань сервера (іноді потрібно правильно вимкнути підтримку ЛЗУ, увімкнення спеціальних каталогів для Російського Апача, для правильного завантажння картинок тощо...).

3. Ви отримуєте консультаційну підтримку щодо роботи зі структурою скрипта. Наприклад, у Вас є бажання додати невеликі зміни у скрипт для Вашої зручнішої роботи. Ви зможете заощадити час на пошук потрібного шматка коду, просто запитавши у нас. Вам буде надана консультація, де потрібно копати і як узагалі краще реалізувати поставлене завдання. (Увага! Ми не пишемо за Вас додаткові модулі, а лише допомагаємо Вам краще розібратися зі структурою скрипта, тому завжди ставте запитання по суті. Запитання на кшталт: "як мені зробити таку фішку" можуть бути проігноровані службою підтримки).

4. Ще одна з частих проблем — це некоректне оновлення скрипта. Наприклад, під час оновлення виник збій сервера, частина нових даних і налаштувань була внесена в базу, частина ні, у результаті чого Ви отримуєте неробочий скрипт, зі всіма подальшими наслідками. У цьому випадку для Вас буде здійснено ручну корекцію пошкодженої структури бази даних.

У випадку, якщо Ви не є підписником додаткової служби підтримки, Ваші запитання можуть бути проігноровані і залишені без відповіді.

З повагою,

SoftNews Media Group
Докладніше